Full stack developer

Full Stack Developert (elsősorban Golang és Vue.js ismeretekkel rendelkező) keresünk hamarosan induló új szolgáltatásunk továbbfejlesztéséhez, folyamatos karbantartásához akár azonnali munkakezdéssel.

Ha elege van abból, hogy csak egy homokszem legyen egy ezer fős gépezetben, és szeretne egy nemzetközileg sikeres cég megbecsült tagja lenni, akkor jó helyen jár!
Munkavégzés helye: Home Office
Teljes munkaidős munkaviszony vagy megbízási szerződés alapján is végezhető.

Főbb feladatok, munkák:

  • Webalkalmazás és mikroszervizek fejlesztése
  • Honlap frissítése és fejlesztése
  • Háttéralkalmazások frissítése és fejlesztése
  • Önálló munkavégzés
  • Dokumentáció készítés
  • Tesztelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év fejlesztési tapasztalat Go nyelven,
  • Vue.js vagy egyéb Javascript keretrendszer ismerete,
  • Webes technológiák ismerete (HTML, CSS, Javascript, REST API),
  • Tapasztalat SQL (MySQL) adatbázisok kezelésében,
  • Git magabiztos ismerete,
  • Tapasztalat Docker konténerizáció használatában,
  • Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat AI technológiák (pl. OpenAI) alkalmazásában,
  • Linux rendszerek alapszintű ismerete,
  • Bash alapszintű ismerete,
  • Elasticsearch (vagy más noSQL DB) alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Több éve sikeresen működő és dinamikusan fejlődő nemzetközi cég vagyunk biztos háttérrel.
  • A munkaidőt magának oszthatja be és otthonról dolgozhat.
  • Több projektben változatos munkát tudunk biztosítani.
  • Hosszútávú és biztos munkahelyre talál.
  • A megfelelő hozzáállást és szakértelmet kimagasló fizetéssel jutalmazzuk.

Miért válasszon minket:

  1. Rugalmas távmunka
  2. Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  3. Fejlődési lehetőség
  4. Segítőkész csapat

Felkeltette az érdeklődését? Jelentkezzen az álláshirdetésre még most!

Aktuális állásaink

Bővebben »